علی حیدریان

مشاورسئو ودیجیتال مارکتینگ

علی حیدریان مشاور سئو و دیجیتال مارکتینگ کیست؟

من علی حیدریان در اسفند 66 در تهران متولد شدم و تحصیلاتم رو در دبیرستان شهید بهشتی تهران به اتمام سوندم و بعد از آن در دانشگاه امام خمینی قزوین در رشته ICT ادامه دادم و بعد از این دانشگاه در دانشگاه پیام نور تهران ادامه در رشته مهندسی صنایع ادامه تحصیل دادم .

شاید براتون سوال باشه علی حیدریان چرا در این حوزه سئو و دیجیتال مارکتینگ مشغول به کار شده ؟

من این حوزه رو از سال 91 با برنامه نویسی FRONTEND شروع کردم و به حوزه وب علاقه مند شدم و در ادامه با مطالعاتی که در این حوزه داشتم شروع به تست و بررسی کردم تا کم کم سئو و دیجیتال مارکتینگ از من علی حیدریان فعلی رو ساخت.

علی حیدریان بیشتر به سئو علاقه مند یا دیجیتال مارکتینگ ؟

من برای این موضوع توجهتون رو به نمودار زیر جلب میکنم .

علی حیدریان سئو و دیجیتال مارکتینگ

بعد از مطالعه این نمودار به این نتیجه میرسیم که یک سئو بدون شناخت از بازار و حتی برنامه نویسی نمیتونه به این حوزه تسلط کافی داشته باشه البته که این حوزه حتی از رشته پزشکی هم سخت تر و برای سئو و دیجیتال مارکتینگ باید هر ثانیه و هر لحظه برای یادگیری گوش به زنگ باشی

علی حیدریان چه ابزارهای از سئو و دیجیتال مارکتینگ رو بلده؟

من به ابزارهای زیادی آشنایی دارم که میشه از مطرح ترین اونها به ابزارهای گوگل مثل گوگل آنالیکتیکس گوگل وبمستر گوگل ادوردز گوگل استودیو و ابزارهای جانبی مثل ماز (MOZ) ، اچرف (AHREF) اشاره کرد که من با اونها کار کردم و در موردشون اطلاع دارم.

علی حیدریان بهترین روش سئو رو چی میدونه؟

به نظر من سئو روش نداره سئو به درک متقابل ما از قوانین گوگل گفته میشه حالا با اون درک باید بررسی کرد بهترین راه عملیاتی برای هر پروژه چیه نمیشه گفت اگر از یک نسخه پیروی کنیم حتما همه سایتهای فروشگاهی سئو خواهند شد یا برای سایت های خدماتی باید از این روش استفاده کرد.

سئو علم تحلیل و باید برای هر سازمان یا مجموعه ای بعد از تحلیل بازار باید به یک نتیجه رسید و بعد از اون با توجه به تجربیات و ترکیب فنون مختلف به نتیجه رسید.

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.